Our range of products include ss coating pan machine.
₹ 95000 / Piece(s) Get Latest Price
| Pan Size | 30 inch |
| Capacity | 100 kg/hr |
| Batch Capacity | 5 kg |
| Application | Confectionery, Tablet |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | SS302 |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
Gopal Singh Rana (Proprietor)
New Hind Packaging
Shed No 4 Khasra No 7/2/2/1, Near Sikka Gas Agency Wazirpur Road, Sector 87, Black Rose Mehandi, Compound
Faridabad - 121014, Haryana, India